زیخوراک چیست؟

شرکت مزرعه خوراک سالم با شماره ثبتی ۵۴۷۲۴۷ با برند و نام فروشگاه آنلاین زیخوراک برای تولید و بسته بندی و عرضه محصولات پروتئینی با بهترین کیفیت به مردم عزیز ایران خدمت رسانی می کند.

 

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند.

امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم.

دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند.

صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند.

زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

 

زیخوراک : انتخاب و خرید آنلاین

زیخوراک به معنای محصول ارگانیک در فرهنگ لغت ثبت شده است. ما در این فروشگاه تنها به ارائه محصولات با کیفیت از انواع حیوانات حلال گوشت با تغذیه کاملا سالم، می پردازیم.

زیخوراک یک فروشگاه اینترنتی انواع گوشت سالم و بهداشتی با بهترین کیفیت به شمار می رود. زیخوراک با تنوعی بسیار بالا از انواع گوشت حیوانات حلال، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.

کاربران و مشتریان زیخوراک می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت زیخوراک را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری زیخوراک است.

همواره یکی از اولویت‌های زیخوراک، تولید و ارائه گوشت سالم و بهداشتی با بالاترین استانداردها بوده است. برای زیخوراک بسیار مهم است که کاربران  آن، کالای با کیفیت مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب و خرید کنند.

زیخوراک از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

شعب فروشگاه زیخوراک

فروشگاه زیخوراک در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از مراکز اعلام شده در این سایت، نمایندگی فروش ندارد و فروش آنلاین تنها در سایت رسمی زیخوراک به آدرس www.zikhorak.com و همچنین فروش آفلاین تنها در مراکز درج شده در قسمت تماس با ما، ارائه می‏‏‌شود.