سوالی دارید؟

تعهد برند زی­‎خوراک

((دام سالم، گوشت سالم، خوراک سالم ))

بر این اعتقادیم سودآوری کسب و کار بر پایه رضایت و داشتن مشتریانی همیشه همراه می باشد. جامعه سالم به عنوان بزرگترین ارزش مجموعه زی­‎خوراک است و در این راستا ۱۲ اصل را به مشتریان خود متعهد می­شویم.

 1. در مزرعه زی­‎خوراک تنها از دام­های اصیل ایرانی نگهداری می­شود. و به هیچ عنوان از دام­های خارجی تغییرژنتیک یافته استفاده نمی­شود،
 2. در مزرعه زی­‎خوراک از خوراک­های سالم و با کیفیت بالا برای دام جهت تولید گوشت سالم استفاده می شود و از ضایعات و مواد غذایی فاسد و ارزان قیمت به هیچ عنوان استفاده نمی­شود.
 3. در مزرعه زی­‎خوراک برای نگهداری دام فضای مناسب در نظر گرفته شده و از روش­های صنعتی آزار دهنده به هیچ عنوان استفاده نمی­شود.
 4. در مزرعه زی­‎خوراک از هورمونهای رشد و منابع پروتئینی غیر مجاز ( پایه نفتی ) و فضولات مرغداری ها در خوراک دام به هیچ عنوان استفاده نمی­شود.
 5. در مزرعه زی­‎خوراک پس از مصرف واکسن­ها و داروهای ضد انگل دامی، دام به هیچ عنوان تا اتمام دوره قرنطینه کشتار نمی­شود.
 6. کشتار دام با رعایت کامل اصول شرعی و صرفاً در کشتارگاه­های صنعتی با مجوزات مربوطه انجام می­شود.
 7. شستشوی کامل لاشه حیوان ذبح شده و نگهداری ۲۴ ساعته در یخچالهای کشتارگاه به منظور از بین رفتن یکسری از باکتری­های گوشت حتماً مورد توجه قرار می­گیرد .
 8. در شعب فروش زی­‎خوراک پرهیز از کم فروشی و یا فروش گوشت­های وارداتی و یخی ارزان به جای گوشت­های مطلوب به هیچ عنوان صورت نمی­گیرد.
 9. در شعب فروش زی­‎خوراک خرد کردن، شستن، چرخ کردن، بسته بندی، و … مطابق با نظر مشتریان عزیز انجام می­شود.
 10. در شعب فروش زی­‎خوراک تامین کلیه پروتئین­های مورد تائید پزشکان متخصص و اطباء سنتی جهت درمان بیماری­ها با تغذیه سالم انجام می­شود.
 11. زی­‎خوراک در برابر کلیه مشتریان خود را متعهد می­داند با حفظ کیفیت و مرغوبیت قیمت­های خود را همواره عادلانه حفظ نماید و با تکمیل چرخه از مزرعه تا سفره منافع مشتریان را در کنار سود منصفانه بر قرار نماید.
 12. زی­‎خوراک خود را در برابر جامعه مسئول می­داند و با حساسیت جدی در جهت ارتقاء و بهبود سطح بهداشت در روستاها و جوامعه شهری تلاش می­کند و بخشی از عایدات خود را در این راستا هزینه می­کند.