وعده برند زی‌خوراک

آنچه که بدان متعهدیم و با افتخار به شما وعده میدهیم…

زی­ خوراک متعهد است تا خوراک سالم را برای زیستن پایدار و سالم در سفره خانواده ­ها قرار دهد.

ارائه مستقیم محصولات سلامت محور پروتئینی، از مزرعه تا سفره  به منظور کاهش بهای تمام شده و اطمینان از کیفیت، موجب خرید به صرفه برای مشتریان عزیز می­شود.

هر محصولی که با برند زی خوراک عرضه می شود دارای سطحی از کیفیت است که مورد پذیرش ما قرار گرفته و همه ما، خانواده و دوستان ما از آن استفاده می کنند.

آنچه که برای ما مهم است اصالت، صداقت و صمیمیت است.

تعهد ما به مشتریان این است که در مزرعه خود هرگز به حیوانات پسماند، نان خشک، قرص­های ضد تهوع سرطان زا، فضولات مرغی، هورمون­های  رشد و دیگر خوراکی­‌های مضر را ندهیم. هرگز از روش های صنعتی آزار دهنده همچون نگهداری در فضاهای تنگ، بیدار نگه داشتن متمادی جهت بالا بردن تولید استفاده نکنیم. در تولید انواع محصولات فرآوری از انواع طعم دهنده­ های طبیعی و سالم استفاده کرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم.

در زی­ خوراک حقوق مشتری به عنوان اولویت اصلی مورد توجه قرار می­گیرد؛ پرهیز از هر نوع کم فروشی و تقلب اصل مهم خانواده زی­‌خوراک می­باشد.

رسالت اجتماعی زی­‌خوراک ایجاد اشتغال برای جوانان ایرانی است و در این راه درب­‌های مزرعه خود را جهت آموزش و کمک به ایجاد شغل برای همه جوانانی که علاقمند به کسب و کار در این حوزه بوده و دارای سرمایه محدودی اند باز نگه داشته ایم.

هدف ما توسعه کسب و کار سالم، متعهد و پایدار در حوزه غذا، در سطح ملی و بین المللی است. 

با زی­ خوراک همیشه می­دانید که چه غذایی میل می کنید.